Kochani moi z całego serca życzymy wam wesołych świąt,szczęśliwego nowego roku ale przede wszystkim ciepłych psów i kotów.

Obrazek

Zmiany

Moderator: Mich95

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mich95
Bloger
Bloger
Zodiac:

Zmiany

Post autor: Mich95 » 04 gru 2019, 11:56

wiem zabrzmi to jak zabrzmi ale zmieniam nastawienie do wszystkiego po 1 w rapie nie zamierzam być radykalny
tzn. będę patriotą ale takim który jak zrobi materiał o historii Polski to nie będzie tam wrzucać polityki
po 2 nie zamierzam nikogo wywyższać nie zamierzam być po jakiejkolwiek stronie i sorry nie sądzę
że robię źle po prostu nie chcę nikogo dzielić nie chcę być po ani prawicowej ani centro ani lewicowej stronie
chce być zupełnie neutralny bo to najzdrowsze podejście bo sorry ale co ja będę mieć jak stanę po stronie lewicy czy prawicy?
po prostu ludzie są znudzeni rapem politycznym zresztą nie tylko bo narobię sobie wrogów epatując poglądami jakimikolwiek
to bez sensu bym zabierał głos wgl w sprawach takich i myślę o nawet nie głosowaniu bo głosowałem na PiS i nic z tego
nie mam wszystko co mnie dotyczy PiS olewa i nie chcę się w to mieszać bo nie mam ochoty a inne partie?
sorry ale nikt w tym kraju nie porusza moich spraw to czemu ja mam głosować w sprawach które mnie tak naprawdę nie dotyczą?
może i to zabrzmi źle ale już mam gdzieś co jakieś skrajne grupy - LGBT- zrobią po prostu olewam to jak ktoś obraża
mnie pod względem religijnym bo nie jest godny mojej uwagi a są homo którzy nie obrażają Boga i są katolikami i są skrajni
dlatego sorry nie chcę być homofobem bo jestem katolikiem a takie wyzywanie wszystkich sorry ale to dziecinada
nie chcę nikogo wyzywać kolejna sprawa to dissy będą one tylko gdy ktoś mnie zaczepi tak sam z siebie nie mam zamiaru
nikomu dogadywać nikogo atakować bawić się w jakieś głupie wojny bo co ja jestem dzieckiem? sorry nie chcę mi się
nagrywać albumów w których będę gadać co mi się w danym raperze nie podoba bo to bez sensu każdy raper jest
dla mnie spoko bo każdy raper ma coś fajnego w swoim rapie np. bity fajne używa albo nagrywa fajnie refreny śpiewane
albo fajną ma technikę dlatego nie mam zamiaru bawić się w jakąś policje rapową bo to bez sens inna spraw jeszcze
taka że są ludzie którzy gadają że niby wszystko co robię jest by zwrócić na siebie uwagę sorry nie o to chodzi tylko
o to bo chcę stworzyć coś co ludziom się spodoba nie o mnie chodzi a o moją twórczość i o to by być docenionym
ale nie chodzi wgl o uwagę poza tym inna sprawa to jeszcze to że moja twórczość jest taka dość ostra nie raz..
ale cóż dotyczy to moich przeżyć o których zamiaru przestać mówić nie mam ponieważ chcę tworzyć autentyczną twórczość
fakt chce tworzyć też i opowiadania zawierające fabułę zmyśloną ale to jak każdy artysta nie chcę zamknąć się
w jednej szufladzie pod tytułem "ja i moje przeżycia" tylko chcę robić dużo więcej kolejna sprawa to taka że tworzyć
będę rap o tematyce religijnej nie zamierzam z tego rezygnować jestem katolikiem tak pozostanie nikt nie zmieni
mojej wiary szanuje innych wiarę jakakolwiek by nie była szanuje też i brak wiary bo nie mam zamiaru z niczym się
nikomu narzucać jak komuś to nie pasuje no to sorry niech posłucha sobie lub poczyta kogoś innego jest multum artystów
ja nie zamierzam nikomu się wtrącać w gusta bo nie uważam siebie za Bóg wie kogo mam nie raz ataki euforii
ale to tylko czasem po prostu takie coś u mnie się zdarza ale umiem to kontrolować inna sprawa jak jakakolwiek
wytwórnia (choć to mało prawdopodobne) zaoferuje mi umowę - przyjmuje - ale wcześniej zapoznam się
z warunkami tej umowy i warunkami mojego menago jakiego mi zaproponują bo nie zamierzam być artystą
nagrywającym/piszącym dla siebie tylko dla wszystkich ludzi i nie chcę zamykać się w małym gremium
ale chcę by to poszło w eter.
"wiem że lepiej być mogło jednak wiele się zmieniło
ci co byli przy mnie i są są moją zawsze siłą"

"Mój tekst - Nowa Szansa Nowe Życie -"

Awatar użytkownika
Marianna
administrator
administrator
Zodiac:

Re: Zmiany

Post autor: Marianna » 04 gru 2019, 15:07

Cholernie dużo napiałeś. Ale tak trzymaj. Każdy ma prawo do swojego image. :)

Awatar użytkownika
Rypsyma
Bloger
Bloger
Zodiac:

Post autor: Rypsyma » 04 gru 2019, 18:29

brawo ;)

Awatar użytkownika
Zuzka
Wiedźma
Wiedźma

Post autor: Zuzka » 04 gru 2019, 20:29

Podoba mi się twoja postawa i przemyślenia. Super!

ODPOWIEDZ