Kochani moi z całego serca życzymy wam wesołych świąt,szczęśliwego nowego roku ale przede wszystkim ciepłych psów i kotów.

Obrazek

Mnogość Poglądów jest Dobra.

Dział dla osób samotnych którzy Pragną znaleźć przyjaciela na całe życie. Jeśli w swoim sercu czujesz głęboką Pustkę to choć do nas i napisz coś o sobie.
:)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzys
techniczny
techniczny
Zodiac:

Mnogość Poglądów jest Dobra.

Post autor: krzys » 03 gru 2019, 19:43

Zostałem właśnie wyproszony z Jednego z forów które jest podobne do naszego tylko za to że Wierzę w Jezusa. Forum to wydawało mi się na pierwszy rzut oka idealne ,ludzie się nawzaję przytulali i szanowali, a że jednocześnie szukałem forum do zapraszania to się zarejestrowałem.
Pierwsze wrażenie było piękne sporo osób zżytych ze sobą przytulało się i wzajemnie miłowało. Dołączyłem również ja zostałem przywitany i czułem się dobrze do tego stopnia że przez chwilę umieściłem ich link u nas. Jednak czar Prysł ich integracja wynikała z jednej rzeczy a mianowicie własnych poglądów.
Każdy znich Nie wierzył w Jezusa był Darwinistą oraz szydził z pis.
Ja osobiście uważałem inaczej jestem osobą Religijną i chce o tym opowiadać, dla tego że kocham Ludzi i z całego serca chce aby każdy był zbawiony.
Zostałem wyproszony z owego forum iż nie jest to Miejsce do mnie. Powiedzieli mi że wiara to indywidualna sprawa... owszem może się tak wydawać.
Ale dla nich obrzucanie fekaliami wyborców pis nie jest już sprawą indywidualną. Co mam powiedzieć Jest Mi przykro a zwłaszcza że forum wydawało się wzroem jeśli chodzi o integracje forumowiczów teraz już wiem że to Iluzja. Nasze forum jest przyjajniej forum Dyskusyjne i wielotematyczne.
Wejźmy na przykład Mnie i Zuzkę. Zuzka wierzy w Magię która dla mnie jest obrzydliwością , Ja wierzę w Jezusa który dla niej nie istnieje.
Ale Kochani My się szanujemy mimo iż nasze Poglądy są skrajnie różne. Aby Przyjaźń była prawdziwa musimy być podobni ale różni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mich95
Bloger
Bloger
Zodiac:

Re: Mnogość Poglądów jest Dobra.

Post autor: Mich95 » 03 gru 2019, 22:07

ja wierzę w Jezusa ale szanuje innych wiarę i religie i przekonania - nie narzucam nikomu tego -
dlatego no nie da się zmieniać innych ludzie są jacy są i ich nie zmienimy co nie oznacza że są wszyscy źli.
"wiem że lepiej być mogło jednak wiele się zmieniło
ci co byli przy mnie i są są moją zawsze siłą"

"Mój tekst - Nowa Szansa Nowe Życie -"

Awatar użytkownika
krzys
techniczny
techniczny
Zodiac:

Post autor: krzys » 03 gru 2019, 22:11

Mich95 pisze:
03 gru 2019, 22:07
ja wierzę w Jezusa ale szanuje innych wiarę i religie i przekonania - nie narzucam nikomu tego -
dlatego no nie da się zmieniać innych ludzie są jacy są i ich nie zmienimy co nie oznacza że są wszyscy źli.
Ja Również nie narzucam ale co innego narzucać co innego zakazywać danego tematu.
to nazywa się cenzura:)

Awatar użytkownika
Mich95
Bloger
Bloger
Zodiac:

Post autor: Mich95 » 03 gru 2019, 22:12

no zgadza się.
"wiem że lepiej być mogło jednak wiele się zmieniło
ci co byli przy mnie i są są moją zawsze siłą"

"Mój tekst - Nowa Szansa Nowe Życie -"