Kochani moi z całego serca życzymy wam wesołych świąt,szczęśliwego nowego roku ale przede wszystkim ciepłych psów i kotów.

Obrazek

Sex a wiara

Sex i sprawy z nim związane dział tylko dla pełnoletnich. O tym co nas podnieca i co kręci .

Awatar użytkownika
kurdi
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Sex a wiara

Post autor: kurdi » 26 lut 2018, 17:47

Nie dla każdego sex jest przyjemny. Dla mnie przy moim niskim wzroście sex to niezbyt fajna sprawa...

Awatar użytkownika
Mufinka
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Sex a wiara

Post autor: Mufinka » 26 lut 2018, 17:52

Kurdi mój brat cioteczny,chrzestny mojej córki ma ok.165 i ma żonę oraz córkę i syna-bliźniaki,które obecnie mają po 20 lat :-D
Więc jak widać seks nie jest mu obcy :-D
Dodam,że jego syn ma ok.190 wzrostu g.w.i.z.d

Awatar użytkownika
kurdi
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Sex a wiara

Post autor: kurdi » 26 lut 2018, 17:53

Mufinka pisze:QR_BBPOST Kurdi mój brat cioteczny,chrzestny mojej córki ma ok.165 i ma żonę oraz córkę i syna-bliźniaki,które obecnie mają po 20 lat :D
Teraz może i ma 165 cm, ale jak był młody i spłodził dzieci to na pewno te 170 cm miał. Zmalał z wiekiem, jak każdy.
Ja za 20 lat pewnie będę miał 159 cm i nie będzie mnie to dziwić.

PannaOla
przyjaciel forum
przyjaciel forum
Zodiac:

Sex a wiara

Post autor: PannaOla » 26 lut 2018, 19:14

kurdi pisze:QR_BBPOST
Mufinka pisze:QR_BBPOST Kurdi mój brat cioteczny,chrzestny mojej córki ma ok.165 i ma żonę oraz córkę i syna-bliźniaki,które obecnie mają po 20 lat :D
Teraz może i ma 165 cm, ale jak był młody i spłodził dzieci to na pewno te 170 cm miał. Zmalał z wiekiem, jak każdy.
Ja za 20 lat pewnie będę miał 159 cm i nie będzie mnie to dziwić.

Serio wzrost może pójść na dół, z wiekiem? :roll:
Wyhoduj w swoim sercu zielone drzewo 🌴,
a może przyleci do niego śpiewający 🎶 ptak.
- chińskie przysłowie

Awatar użytkownika
kurdi
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Sex a wiara

Post autor: kurdi » 26 lut 2018, 19:20

Skorpionica pisze: Serio wzrost może pójść na dół, z wiekiem? :roll:
To zależy u kogo. U wysokiego faceta niekoniecznie i jeśli facet w młodości ma 180 cm, to będzie miał tyle samo. Ale im facet niższy, tym więcej się z wiekiem skurczy i jeśli facet ma 169 cm, to na starość może zmaleć nawet do 150 cm.

Awatar użytkownika
Mufinka
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Sex a wiara

Post autor: Mufinka » 26 lut 2018, 19:23

Skorpionico Kurdi przesadza jak zwykle ze wzrostem g.w.i.z.d
Owszem minimalnie może pójść w dół bo chrząstki w kręgosłupie i stawach się ścierają i sylwetka trochę na starość siada,ale minimalnie i na starość,a mój kuzyn obecnie ma 49 lat i gwarantuję,że nie zmalał ani trochę od młodzieńczych lat :lol:
Kurdi opowiadasz bzdury jakieś,nikt nie maleje aż tak bardzo a po drugie to nie jest na temat g.w.i.z.d
Tematem jest seks qdwfwegfv

Awatar użytkownika
kurdi
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Sex a wiara

Post autor: kurdi » 26 lut 2018, 19:25

Mufinka pisze: Kurdi opowiadasz bzdury jakieś,nikt nie maleje aż tak bardzo a po drugie to nie jest na temat g.w.i.z.d
Tematem jest seks qdwfwegfv
Nie opowiadam bzdur, niscy faceci poniżej 170 cm wzrostu na starość potrafią znacznie zmaleć, to udowodnione naukowo. A wysoki co ma 190 cm to zawsze tyle będzie miał, nawet po 80-tce. Tak po prostu jest, zapytajcie lekarza.

Jako że dla mnie temat sexu i wzrostu są ściśle ze sobą powiązane, dlatego postanowiłem wtrącić tu swoje 3 złote przeboje :-D
Ale to by było na tyle, z racji że sexu nie uprawiam, będę starał się nie wypowiadać w tym wątku.

Awatar użytkownika
ReKa
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Sex a wiara

Post autor: ReKa » 26 lut 2018, 19:51

litek pisze:QR_BBPOST
ReKa pisze:QR_BBPOST Powiem tak - przyjemność seksualną wymyślił nie kto inny, jak właśnie Bóg
W jaki sposób Bóg przemawia do ludzi ? Właśnie poprzez swoje natchnione Słowo-Biblię.
A jeśli w Biblii nie ma słowa o przyjemności seksualnej, a ona przecież istnieje, to kto ją wymyślił? Kto skonstruował ciało człowieka, jego uczucia i doznania?

Awatar użytkownika
krecik
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Sex a wiara

Post autor: krecik » 26 lut 2018, 22:49

Na pewno szatan, Bóg się takimi błahostkami nie zajmuje,
On do wyższych celów stworzony.
Widzę jednak, że niektóre wyznania są przeciwne
( oficjalnie ) radości z seksu. Czyżby strach przed niewiedzą ?

Awatar użytkownika
Ptyś
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Sex a wiara

Post autor: Ptyś » 27 lut 2018, 00:03

litek pisze:QR_BBPOST Każdy z kim chce i kiedy chce dzisiaj może, tylko czy przez to przybywa szczęśliwych ludzi ?
A kto tu pisze że każdy z każdym. Nie zauważyłem takich wynurzeń. Nawet ja bym się nie ośmielił na takie profanum. Pewnie Miłe Panie pogoniły by mnie na cztery wiatry, dając na rozpęd solidnego kopa w d...e. wddwfewgf

ODPOWIEDZ