Kochani moi z całego serca życzymy wam wesołych świąt,szczęśliwego nowego roku ale przede wszystkim ciepłych psów i kotów.

Obrazek

Parady Lgbt aborcja czyli globalny upadek Ludzkości.

Sex i sprawy z nim związane dział tylko dla pełnoletnich. O tym co nas podnieca i co kręci .

Awatar użytkownika
Maja
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Re: Parady Lgbt aborcja czyli globalny upadek Ludzkości.

Post autor: Maja » 21 cze 2019, 14:34

Marianna pisze:
21 cze 2019, 08:20
Tak Miriam, ale są zwolennicy aborcji i związków homoseksualnych, które nie dadzą wzorca dziecku.
Przemocy tez nie toleruję. Spać może każdy z kim chce.
O rety Marianko , przypadkowo przeczytałam co napisałaś i zdziwiłam się . Zwolennicy aborcji i związków homoseksualnych nie decydują o tym jak kto ma żyć, ja pamiętam te czasy kiedy aborcja była skrobanką i nie opłacało się w szpitalach trzymać pacjentek na podtrzymaniu ciąży bo zbyt to kosztowne i w obliczu prawa dokonywano aborcji nawet bez powiadamiania pacjentki , sama przez to przechodziłam więc wiem co piszę . W obecnych czasach przegięcie nastąpiło w drugą stronę a to jest tylko polityka bo jak kto ma pieniądze to bez problemu dokona aborcję i wszyscy dobrze o tym wiedzą ale to tajemnica poliszynela .
Dzieci z czasem dowiadują się o homoseksualizmie i na pewno woleliby by być wychowywani przez takie pary niż przez rodziców którzy tłuką się i kłócą na dzień dobry . Ludzie potrafią swoim zachowaniem doprowadzić dzieci do samobójstwa i o tym powinno się głośno mówić. Tak jak Miriam pisze to dzieci są wychowywane przez mamę z babcią lub tatę z dziadkiem bo i tak bywa ale to nikogo na szczęście nie szokuje , jak i nie przeszkadza ludziom jak homoseksualista żeni się i zakłada rodzinę a po paru latach odchodzi do partnera i nie chciałabym być na miejscu jego rodziny , masakra. Ludzie potrafią utrudniać sobie i innym życie a te w ostatnich latach pokrzykiwania odnośnie aborcji i homoseksualizmu to polityczne tematy zastępcze bo pod nimi można wiele ukryć nieprawidłowości.

Awatar użytkownika
Miriam
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: Miriam » 21 cze 2019, 19:26

@Maja cenię Cię za rozsądek. Znowu dziś czytam o dziecku skatowanym przez tatusia i jakoś nie widzę tu głosów oburzenia.
Brak mi też zaangażowania w pomoc rodzinom z niepełnosprawnymi dziećmi. Zamiast układać komuś życie lepiej by było abyśmy starali się wspierać ludzi w ich na prawdę trudnych sytuacjach.
Niedawno poznałam osobiście matkę bardzo poszkodowanego nastoletniego chłopca; od kilku lat zbieramy dla tej rodziny nakrętki plastikowe bo w ten sposób spłacają za sprzęt ułatwiający życie ich syna. Mówiła jak bardzo z tym problemem są sami. Na szczęście mąż został z nimi co nie jest takie oczywiste. Po rozmowie z nią skontaktowałam się z zaprzyjaźnioną organizacją charytatywną w sprawie pomocy dla nich. Już coś otrzymali, kobieta była wzruszona, że ktoś okazał zainteresowanie i chęć pomocy. Zamiast oczekiwać bohaterstwa od innych, lepiej byłoby pomóc takim rodzinom. A problem adopcji dzieci przez pary homo jest problemem sztucznie rozdmuchanym.
Dobrze jest zachować rozsądne podejście i dać ludziom możliwość decydowania o swoim życiu.

Czarownica
czarownica
czarownica

Post autor: Czarownica » 22 cze 2019, 21:22

Marianna pisze:
21 cze 2019, 08:20
Tak Miriam, ale są zwolennicy aborcji i związków homoseksualnych, które nie dadzą wzorca dziecku.
Przemocy tez nie toleruję. Spać może każdy z kim chce.
Bo homofobiczna rodzina na pewno da dziecku lepszy przykład tego jak szanować innego człowieka. Na pewno tak. Na pewno ojciec pijak co tłucze matkę swoich dzieci da lepszy przykład. Na pewno heterofamilia na zasiłkach i wiecznie-niepracująca da lepszy przykład.

Nie ma ideałów. Fakt, że ktoś nie robi aborcji i nie sypia z tą samą płcią nie gwarantuje JAKOŚCI WYCHOWANIA. Osoby heteroseksualne i antyaborcjoniści NIE MAJĄ monopolu na moralność.

Proszę, naprawdę, wywalić takie bzdury z głowy! Raz na zawsze.

Chcesz Marianno to wychowuj swoje dzieci na pobożnych katolików co nawet nie spojrzą na kogoś tej samej płci. Chcesz to nie rób aborcji. Twoje życie, Twoja sprawa. Ale nie rość sobie prawa do stanowienia prawdy objawionej o tym, kto może swoje dzieci moralnie i dobrze wychować a kto nie. Bo robisz to mówiąc, że ktoś nie da wzorca dziecku, bo jest za aborcją (czy ją kiedyś zrobił) lub dlatego, że KOCHA kogoś, ale tej samej płci. Żyć swoim życiem i daj prawo innym do tego samego.

Awatar użytkownika
Marianna
administrator
administrator
Zodiac:

Post autor: Marianna » 23 cze 2019, 06:23

Czarownico każdy żyje własnym życiem. Ja do swojego też mam prawo. O patologii nie mówię, wszędzie znajdą się czarne owce.Nie o to w tym temacie chyba chodzi? Przeciwna jestem zabijaniu nienarodzonych mam prawo. Tak samo jak nie wyobrażam sobie kto w związku jednoplciowym może byc mamusia a kto tatusiem i jak takie dziecko ma funkcjonować. Dzieci nie powinny tak miec pokręconego życia. Ja wychowuje jak potrafie i każdy tak robi, bo ma do tego prawo. Jestem bardzo tolerancyjna i tak wychowalam dzieci. Miłuj bliźniego swego jak siebie samego. To jest podstawa.

Awatar użytkownika
Miriam
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: Miriam » 23 cze 2019, 08:35

Ten filmik odzwierciedla w zasadzie moje poglądy w sprawie aborcji. Też jestem przeciwna ale wiem, że życie niesie takie trudne sytuacje, że trudno dokonać dobrego wyboru. Całkowity zakaz aborcji rodzi turystykę aborcyjną więc to też nie jest rozwiązanie a udawanie, że problemu nie ma to zwyczajna obłuda. Najgorsze jest to, że przymuszamy kobiety do rodzenia a potem często są zostawione same sobie. Dla dzieci niepełnosprawnych często nie ma już miejsca w szkole. A taka rodzina nazwijmy ją jednopłciowa to dla dziecka jest np tato i wujek lub mama i ciocia. Tak samo jak w rodzinach gdzie ojciec nie poczuwa się do ojcostwa jest np mam i babcia. Sama byłam ukochaną ciocią dla 3 synów przyjaciółki, która niestety rozstała się z mężem. Byłam właśnie ciocią bez żadnych seksualnych podtekstów. Życie niestety nie jest czarno-białe ale we wszystkich kolorach tęczy.

Czarownica
czarownica
czarownica

Post autor: Czarownica » 23 cze 2019, 10:25

Marianna pisze:
23 cze 2019, 06:23
Czarownico każdy żyje własnym życiem. Ja do swojego też mam prawo. O patologii nie mówię, wszędzie znajdą się czarne owce.Nie o to w tym temacie chyba chodzi? Przeciwna jestem zabijaniu nienarodzonych mam prawo. Tak samo jak nie wyobrażam sobie kto w związku jednoplciowym może byc mamusia a kto tatusiem i jak takie dziecko ma funkcjonować. Dzieci nie powinny tak miec pokręconego życia. Ja wychowuje jak potrafie i każdy tak robi, bo ma do tego prawo. Jestem bardzo tolerancyjna i tak wychowalam dzieci. Miłuj bliźniego swego jak siebie samego. To jest podstawa.
Ja przecież wyraźnie pisałam, że powinnaś żyć po swojemu... ale inni też mają takie prawo.
Jak Ty byś się czuła gdyby ktoś powiedział, że nie jesteś wzorcem dla dziecka tylko dlatego, że żyjesz inaczej, po swojemu? Fajnie tak?
Chodzi o to, że jako dorosła kobieta powinnaś wiedzieć, że nikt się nikomu do wychowywania własnych dzieci nie powinien mówiąc krótko: wpieprzać.
Każdy rodzic, bez względu czy to mama i tata, czy dwie mamy, chcą dla swoich dzieci wszystkiego co najlepsze. Sugerowanie więc, że one gorzej wychowają dziecko, bo są związkiem dwóch kobiet jest po prostu nie fair i nie ma żadnych podstaw.
Nie masz po prostu prawa oczerniać ludzi w ten sposób.

Awatar użytkownika
krecik
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: krecik » 23 cze 2019, 11:30

Teraz to przeginasz. Dwie mamy chcą dla swojego dziecka .....
Dwóch tatusiów, chcą dal swojego dziecka ....
To woła o pomstę do nieba. Co innego komedie filmowe,
a co innego realne życie. Jestem bardzo tolerancyjny, ale są granice.

Awatar użytkownika
Marianna
administrator
administrator
Zodiac:

Post autor: Marianna » 23 cze 2019, 11:52

http://www.fronda.pl/a/lewica-chce-rozp ... 128870.htm
Proszę o przeczytanie, bardzo interesujący artykuł.

Awatar użytkownika
Zuzka
Wiedźma
Wiedźma

Post autor: Zuzka » 02 lip 2019, 13:10

Obrazek

Jolanta Saacewicz
4 godz.

- Nie mam nic przeciwko gejom, ale uważam, że nie powinni obnosić się ze swoim homoseksualizmem na tych swoich Paradach Równości. Nie zgodziłabym się też na to, by mogli adoptować dzieci - mógłby powiedzieć ten ”Krakowiaczek Jeden” z rysunku Marka Raczkowskiego.

To chyba najmniej zrozumiały, a jakże przenikliwie trafny i genialnie ilustrujący jedną z naszych cech narodowych rysunków Raczkowskiego. Bez obrażania inteligencji czytających pozwolę sobie go opisać. Idzie sobie Krakowiaczek i widzi graffiti. W grafitti widzi plusa, czyli dla Krakowiaczka...znak krzyża. Klęka więc, żegna się i idzie dalej, całkowicie obojętny na fakt, że w grafitti napisano, iż dwa plus dwa równa się PIĘĆ.

Krakowiaczku Mój sercu bliski!

Maszerujemy w Paradach Równości równo od 50 lat, od czasu, gdy policja w Nowym Yorku napadła na gejowski bar na ulicy Krzysztofa. To było jedno z bezpiecznych miejsc, gdzie gej mógł trzymać geja za rękę i tulić się do niego w tańcu. Nie mielismy innej przestrzeni do życia, tylko te zapyziałe bary, cuchnące przetrawionymi alkoholem i dymem z papierosów.

Wokół nas było prawo, które pozwalało nas zamykać do więzienia za trzymanie się za rękę. Nie „afiszowaliśmy” się więc na ulicach ze swoim homoseksualizmem, nie „promowaliśmy” go, bo za to możnaby nas było legalnie zamordować.

Żyliśmy więc pod ziemią i od czasu do czasu tylko wypełzaliśmy z kryjówek, by pójść do baru i zaczerpnąć łyk człowieczeństwa.

Pięćdziesiąt lat temu nowojorska policja postanowiła nam ten bar, nazywany Stonewall, zabrać. Przyszli wsparci przez wojsko. Szli na nas tyralierą w hełmach, z tarczami, ostrą bronią i pałkami.

I stało się coś czego nikt się nie spodziewał. Te wszystkie cioty, pedały i lesby, które przyparto do muru zabierając im powietrze naszych stęchłych barów, te wszystkie poniżane, opluwane, wyklinane strzępy ludzkiej godności zacisnęły pieści i powiedziały dość!

Na przeciw uzbrojonego szpaleru wojskowej policji, twarzą w twarz, stanął rząd ciot na wysokich obcasach.

Objęli się ramionami, jak w Greku Zorbie i zaczęli tańczyć kankana śmierci. A reszta tęczowego tłumu zastygła. W górę lewa noga, w górę prawa owłosiona noga. I do tego śpiewali „We are the village girls”. Szpaler wojska z karabinami był coraz bliżej. A oni dalej tańczyli unosząc te swoje owłosione nogi na obcasach.

Gdy wojsko zbliżyło się na wyciągnięcie pałki, bracia cioty rozproszyli się, a tłum zawył i chwycił za miedziane grosze w kieszeniach i zaczął nimi obrzucać policjantów. Potem zacisnęły się pięści i na wysokich obcasach poszliśmy się bić z policją, jak prawdziwi ludzie.

Od tamtego dnia maszerujemy co roku na całym świecie. Idziemy by powiedzieć, że jesteśmy. Że świeże powietrze ulicy, niebo, trawa i słońce należy nam się też.

Przebieramy się, malujemy na takie parady, bo to jest nasza kultura, nasz świat i nikt nie będzie nam mówił, że jest to świat gorszy. Gdy Martin Luther King organizował protesty w walce o prawa człowieka jego czarni bracia szli z plakatami powieszonymi na piersiach i plecach, które mówiły: I AM A MAN (Jestem człowiekiem). My mówimy to samo w tiulach i na obcasach, w perukach i makijażach. Nie będziemy zmieniać naszego świata, by dostosować się do poetyki konserwatywnego obywatela hetero, któremu wadzi nasza tęczowość.

Jak mielibyśmy „promować” ten nasz homoseksualizm? Pięćdziesiąt lat temu ostrzegano, ze homoseksualizmem można się zarazić od lakieru do włosów. To taki subtelny przekaz podprogowy, że homoseksualizm to choroba. I dziś, w tych krajach, które zostały w tyle, gdy pociag tolerancji, praw człowieka i otwartości odjechał powraca ten sam leitmotive: sianie strachu, że od patrzenia na nas można się zarazić homoseksualizmem.

Dam konia z rzędem, temu który na ochotnika chciałby dołączyć do tych opluwanych, wyszydzanych, kamieniowanych, degradowanych, poniżanych i odczłowieczanych, odtrącanych z kościołów i pozbawianych podstawowych praw człowieka.
Zostawić żonę, łóżko, szafę i zakochać się w sąsiedzie.

Jeśli tego nie rozumiemy, że w marszu, który nazywamy marszem naszej dumy idziemy, by przypomnieć wszystkim, że jesteśmy ludźmi, że mamy w sobie ludzką godność, to długa droga przed nami.

A co się dzieje z dziećmi, które adoptujemy? Robimy im śniadanie rano, wysyłamy do szkoły, pierzemy ich ubrania, strzyżemy im włosy, mierzymy temperaturę, pomagamy odrabiać lekcje, bierzemy na wycieczki rowerowe, wysyłamy na studia, płaczemy ze wzruszenia, gdy się żenią, wychowujemy ich wnuki.

Gdy w Stanach Sąd Najwyższy debatował nad tym, czy małżeństwa gejów powinny być dozwolone, zdecydował głos umiarkowanie konserwatywnego sędziego Kennedy.

Zapytał, ile dzieci jest adoptowanych przez pary gejowskie w Kalifornii. Dostał odpowiedź: ponad sto tysięcy. I to przeważyło szalę. Sędzia Kennedy, w odróżnieniu od naszego Krakowiaczka zobaczył tę piątkę na końcu grafitti i powiedział, że małżeństwa gejów muszą stać się prawem w Stanach, bo nie wyobraża sobie, by te sto tysięcy dzieci żyjących w tęczowych rodzinach miało się czuć dziećmi drugiej, gorszej kategorii.

https://natemat.pl/…/jolantasacew…/2774 ... czek-jeden

Awatar użytkownika
Miriam
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: Miriam » 02 lip 2019, 13:22

Marianna pisze:
23 cze 2019, 11:52
http://www.fronda.pl/a/lewica-chce-rozp ... 128870.htm
Proszę o przeczytanie, bardzo interesujący artykuł.
Nie mogę otworzyć artykułu????

ODPOWIEDZ