Kochani moi z całego serca życzymy wam wesołych świąt,szczęśliwego nowego roku ale przede wszystkim ciepłych psów i kotów.

Obrazek

Parady Lgbt aborcja czyli globalny upadek Ludzkości.

Sex i sprawy z nim związane dział tylko dla pełnoletnich. O tym co nas podnieca i co kręci .

Czarownica
czarownica
czarownica

Re: Parady Lgbt aborcja czyli globalny upadek Ludzkości.

Post autor: Czarownica » 20 cze 2019, 16:20

Nie wiem czy homoseksualizm jest modny... orientacji się nie wybiera.

Aktualnie może być boom na wychodzenie z szafy z własną orientacją. Co najwyżej.

Awatar użytkownika
krzys
techniczny
techniczny
Zodiac:

Post autor: krzys » 20 cze 2019, 16:29

zobacz te Parady oni Reklamują coś niewłaściwego jako coś cool. Domagają się również prawa do adopcji dzieci co nie jest właściwe.
moim zdaniem powinni mieć prawo do ślubu co najwyżej.
Zobacz na ten Obraz to osoby uczestniczące w takich Paradach poniżają gejów pokazując ich jako dziwolongów a prawda jest taka że to normalni ludzie. gdyby nie te Parady temat by nie powstałObrazek

Czarownica
czarownica
czarownica

Post autor: Czarownica » 20 cze 2019, 16:37

Ja się zgadzam, że na paradach zdarzają się dziwni ludzie.
Ale dziwni ludzie są też na marszach niepodległości, itd.

Natomiast na paradach równości idą także rodziny z dziećmi. I jakoś nie obawiają się bałamucenia swoich niewinnych latorośli. To daje do myślenia.

A gadanie bzdur, że adopcja przez pary homoseksualne jest zła, można sobie wstawić między bajki. Od lat w USA dzieci są wychowywane przez takie pary i są normalne. Zwyczajne. Największą krzywdę takim dzieciom nie robią dwie mamy czy dwóch tatusiów a ludzie uprzedzeni, którzy uważają ich rodziny za nienormalne i o tym mówią głośno.

Jakoś nikogo nie bulwersuje fakt, że w rodzinach rozbitych dziecko wychowuje jego mama i babcia. Kurde, przecież to dwie kobiety i żadnego chłopa w domu! Co to z tego dziecka wyrośnie! (Sarkazm.)

Awatar użytkownika
Maja
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: Maja » 20 cze 2019, 16:41

Od kiedy to patrzymy na człowieka i oceniamy go poprzez jego seksualność ? Jeśli Bóg Krzysiu stworzył człowieka to właśnie takim jakim jest z jego seksualnością a nie nam sądzić czy to jest prawidłowe czy nie. c.a.ł.u.s

Awatar użytkownika
krzys
techniczny
techniczny
Zodiac:

Post autor: krzys » 20 cze 2019, 16:42

Maja pisze:
20 cze 2019, 16:41
Od kiedy to patrzymy na człowieka i oceniamy go poprzez jego seksualność ? Jeśli Bóg Krzysiu stworzył człowieka to właśnie takim jakim jest z jego seksualnością a nie nam sądzić czy to jest prawidłowe czy nie. c.a.ł.u.s
t.u.l.i t.u.l.i t.u.l.i t.u.l.i t.u.l.i zagubiony z tym wszystim jestem Maju.

Awatar użytkownika
Maja
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: Maja » 20 cze 2019, 16:46

Krzysiu , nie bierz wszystkiego do siebie i na logikę bo życie jest jakie jest i jego nie ulepszysz. Staraj się myśleć o dobrych ludziach i wspaniałych zwierzętach a będziesz miał lepsze samopoczucie . vever Pogłaszcz swojego pieska ode mnie. vever

Awatar użytkownika
Miriam
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: Miriam » 20 cze 2019, 17:13

@Maja @Czarownica dziękuję za Wasze wypowiedzi, wyważone i z szacunkiem dla innych. Krzysiu naogląda się wiadomości w TVP i ulega manipulacji i negatywnemu nastawieniu do innych.
Krzysiu, wiadomości możesz poczytać w internecie, przestań choć przez tydzień oglądać wiadomości w TVP a zobaczysz jak zmieni się Twoje nastawienie do ludzi. To złe, że jesteś osobą wierzącą a jednocześnie tyle w Tobie niechęci do innych ludzi.

Awatar użytkownika
Marianna
administrator
administrator
Zodiac:

Post autor: Marianna » 21 cze 2019, 06:08

Mam dobre nastawienie do ludzi, ale jestem przeciwniczka aborcji i jednopłciowych rodzi wychowujących dzieci.

Awatar użytkownika
Miriam
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: Miriam » 21 cze 2019, 07:57

Marianna pisze:
21 cze 2019, 06:08
Mam dobre nastawienie do ludzi, ale jestem przeciwniczka aborcji i jednopłciowych rodzi wychowujących dzieci.
Marianno ale chyba nikt Cię do aborcji nie przymusza. Ja mieszkam w tym kraju już dość długo i wydawało mi się, że aborcja nie jest u nas przymusowa. Co prawda słyszałam o wielu przypadkach gdy mąż (partner) przymuszał żonę (dziewczynę) do takich decyzji i też jestem temu bardzo przeciwna. Co do rodzin jednopłciowych to niestety często się zdarza, że kobieta zostaje sama i musi pełnić rolę ojca i matki ale chyba lepiej gdy dziecko ma choć jedną kochającą osobę nić miałoby być w domu dziecka. Często matka i babcia zajmują się dzieckiem i też nie jest to ideał ale nie żyjemy w idealnym świecie i nie uważam takich rodzin za coś gorszego. Bardziej boli i przeraża mnie przemoc w stosunku do dzieci i słabszych.
A to kto z kim śpi to już mi jest to obojętne.

Awatar użytkownika
Marianna
administrator
administrator
Zodiac:

Post autor: Marianna » 21 cze 2019, 08:20

Tak Miriam, ale są zwolennicy aborcji i związków homoseksualnych, które nie dadzą wzorca dziecku.
Przemocy tez nie toleruję. Spać może każdy z kim chce.

ODPOWIEDZ