Kochani Moi życzymy wam wspaniałych chwil na forum.

Obrazek

"Moja żona Jest Prostytutką"

Sex i sprawy z nim związane dział tylko dla pełnoletnich. O tym co nas podnieca i co kręci .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzys
techniczny
techniczny
Zodiac:

"Moja żona Jest Prostytutką"

Post autor: krzys » 19 cze 2019, 10:35

Moja żona jest prostytutką. Wcale jednak nie uważam żeby mnie zdradzała. Wiem, że kocha tylko mnie a z innymi facetami uprawia tylko zwykły mechaniczny seks. Dla mnie to żadna zdrada. Gdyby zdradzała mnie emocjonalnie to byłaby zdrada. W tym wypadku to tylko jej praca. Inna sprawa, że żona ma bardzo duże potrzeby seksualne i w tej pracy realizuje się także seksualnie. Jesteśmy normalna rodziną żadna patologiczną, mamy dwójke dziecii bardzo sie kochamy a praca żona w ogole w tym nie przeszkadza. Dzięki jej pracy stać nas na zycie na odpowiednim poziomie bez zamartwiania się jak przezyć od pierwszego do pierwszego. Na pewno nie zgodziłbym się żeby zona tak pracowała gdyby było to dla niej jakieś ciężkie psychicznie przezycie ale jeżeli łączy przyjemne z pozytecznym to dlaczxego miałbym miec cos przeciwko. Wydaje mi się nawet, że to, że jest prostytutka wzmocniło nasz związek i uświadomiło nam obojgu że nie potrafilmy bez siebie żyć. Jeśli chodzi o dzieci to nic nie wiedzą, myślą, że mama pracuje w biurze, rodzina tez nic nie wie i nie zamierzamy im mówić. Niestety nasze społeczeństwo jest jeszcze bardzo pruderyjne i pewnie nie zrozumieliby nas tylko potępili i uznali za jakichs dewiantów.
https://f.kafeteria.pl/temat-3412104-mo ... ostytutka/
Czy taki związek Ma się Prawo ostać? Ten gość Jest Mistrzem w oszukiwaniu samego siebie!czy waszym zdaniem Prostytutka może być dobrą żoną?
Co prawda nie mam żony i raczej mnieć nie będę ale nie chciał bym tkwić w takiej Relacji i wiał gdzie pieprz rośnie. s.c.i.a.n.a s.c.i.a.n.a s.c.i.a.n.a
jaki przykład taka matka może dać własnym dzieciom po drugie to grzech.

Awatar użytkownika
sowa
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Re: "Moja żona Jest Prostytutką"

Post autor: sowa » 19 cze 2019, 11:46

To temat rzeka, Krzysiu!!
Czy prostytutka może być dobrą żoną?
Czy żona po pięciu rozwodach jest prostytutką?
Czy byłyby prostytutki, gdyby nie popyt ze strony mężczyzn?

Tak ogólnie , to mężczyźni tę profesję stworzyli,
więc wara im od krytyki, oburzania się i zadawania takich pytań!! vrvvewvew
Obrazek

Awatar użytkownika
krecik
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Re: "Moja żona Jest Prostytutką"

Post autor: krecik » 01 paź 2019, 16:35

Prostytutka to zawód, czy powołanie ?

ODPOWIEDZ