• Administrator
  •  
    Kochani moi życzymy Wam wspaniałych chwil na forum.

Obrazek

Pan Kaczyński Bardzo chory.

dyskusja o Polityce wszelkich wydarzeniach. O przyszłości i przeszłości.
Awatar użytkownika
ktosia
przyjaciel forum
przyjaciel forum
Zodiac: Libra

Re: Pan Kaczyński Bardzo chory.

Nieprzeczytany post autor: ktosia » 05 sie 2018, 17:39

Krecik to byłby już pewnie po 100
k.w.i.a,t Rób to co kochasz

Mich95
Bloger
Bloger
Zodiac: Libra

Re: Pan Kaczyński Bardzo chory.

Nieprzeczytany post autor: Mich95 » 07 sie 2018, 22:21

ja powiem szczerze wolę PiS bo polityka Schetyny mi przypomina politykę Kononowicza w sensie że "zlikwidujmy wszystko bo nam się to
nie podoba i bez tego wszystkiego będzie lepiej" a to bzdura bo prawdziwy program nie polega na likwidowaniu wszystkiego co popadnie
bo takie ktoś ma widzi mi się tylko na konkretnych celach pomagających społeczeństwu a nie tylko zlikwidujmy to i tamto i zamknijmy
tych i tamtych bo nam się to nie podoba tutaj są potrzebne reformy i PiS ma pełną racje że chce zreformować konstytucje ponieważ
powiem szczerze to co chce PO ratować to nie demokracja bo demokracji przy obecnej konstytucji nie ma bo demokracja jest wtedy
gdy konstytucja jest demokratyczna a za jakich ludzi była wprowadzana obecna konstytucja? z tego co mi wiadomo to za rządów
Aleksandra Kwaśniewskiego który miał przeszłość PZPR'owską więc jak może niby konstytucja wprowadzana przez komunistę być
demokratyczna? takie fakty możecie mi zaprzeczać ale swoje wiem i to nie z domysłów czy internetu tylko książek i ze szkoły
i uważam że jest nam potrzebna konstytucja wprowadzona przez władze które jak najmniej mają wspólnego z PZPR'em bo takie
są fakty że tamta konstytucja była pisana pod dyktando postkomunistów i to jest naprawdę złe bo nie ma wiarygodności konstytucji.

ODPOWIEDZ