• Administrator

Kto częściej zdradza?

Nasze wartości życiowe poglądy to co czyni nas człowiekiem.
Również Wiersze Nasze sercem pisane i cudze Ulubione.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzys
techniczny
techniczny
Zodiac: Leo

Kto częściej zdradza?

Post autor: krzys » 16 maja 2018, 12:13

Jak Myślicie kto częściej zdradza Kobiety czy mężczyźni? m.y.ś.l m.y.ś.l m.y.ś.l

Awatar użytkownika
Zagubiona
przyjaciel forum
przyjaciel forum
Zodiac: Cancer

Re: Kto częściej zdradza?

Post autor: Zagubiona » 16 maja 2018, 12:17

Awatar użytkownika
Hela
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: Hela » 16 maja 2018, 12:31

Szczerze nie mam pojęcia, słyszałam o jednych i o drugich i jakoś bym się do tego nie przywiązywała kto częściej.

Awatar użytkownika
Miriam
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: Miriam » 16 maja 2018, 12:42

Musi być pół na pól; bo jeśli ktoś zdradza to musi być również osoba z którą zdradza.

Awatar użytkownika
Zagubiona
przyjaciel forum
przyjaciel forum
Zodiac: Cancer

Post autor: Zagubiona » 16 maja 2018, 12:49

Miriam pisze:
16 maja 2018, 12:42
Musi być pół na pól; bo jeśli ktoś zdradza to musi być również osoba z którą zdradza.
Słuchajcie, ale zawsze może być też zdrada kobiety przez mężczyznę z drugim mężczyzną, albo mężczyzny przez kobietę z inną kobietą.

Awatar użytkownika
Marianna
administrator
administrator
Zodiac: Aquarius

Post autor: Marianna » 17 maja 2018, 06:52

Wydaje mi się,że mężczyźni. Jest to dla nich prostsze.

Awatar użytkownika
ReKa
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: ReKa » 18 maja 2018, 10:14

Nie liczyłam ś.m.i,e,ch ale mam wrażenie, że raczej mężczyźni. Ich natura jest taka, że podniecają się szybciej niż kobiety i trudniej im nad tym zapanować. Oczywiście wszystko zależy od intelektu, bo jak wiadomo wszystko zaczyna się w głowie. Zależy też od kultury, w której się człowiek wychowuje, bo np. Europejczycy są od małego wychowywani w szacunku dla życia drugiej osoby i takie też mamy prawo - chroniące życie drugiego człowieka. Dlatego Europejczykowi łatwiej jest zapanować nad instynktem. Natomiast zupełnie inaczej sprawa wygląda np. u Arabów. Tam faceci są od małego uczeni, że kobieta to tylko narzędzie do seksu, rodzenia i prac domowych, więc jak facet ma ochotę, to ma prawo brać. To powoduje, że pociąg seksualny jest tam w zasadzie nie do opanowania i po to wymyślono te stroje zakrywające kobiety od stóp do głów - żeby facetowi na ich widok się nie zachciało. Burki są często wyśmiewane przez ludzi z innych kultur, ale nie rozumieją oni, że to w zasadzie jedyny sposób na niepohamowaną chuć Arabów.

ODPOWIEDZ