Kochani Moi życzymy wam wspaniałych chwil na forum.

Obrazek

czy sens ma tworzenie mojego forum takiego stricte artystycznego?

Ankiety na poważne tematy i te zupełnie odjechane:)))
ODPOWIEDZ

czy przy obecnych warunkach moje forum stricte artystyczne ma sens?

tak
1
50%
nie
1
50%

Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
Mich95
Bloger
Bloger
Zodiac:

czy sens ma tworzenie mojego forum takiego stricte artystycznego?

Post autor: Mich95 » 22 sie 2019, 16:57

tak jak wyżej czy sens ma utworzenie przeze mnie forum ukierunkowanego w target artystyczny?
ponieważ od kilku lat mam taki pomysł byłoby to moje marzenie ale nie wiem czy to ma sens właściwie bo wiem że jest mnóstwo for
i one sukcesu nie odnoszą poza tym zbytnio na serwer mnie nie stać mam małe warunki finansowe i muszę zaciskać pasa.
"wiem że lepiej być mogło jednak wiele się zmieniło
ci co byli przy mnie i są są moją zawsze siłą"

"Mój tekst - Nowa Szansa Nowe Życie -"

Awatar użytkownika
Zuzka
Wiedźma
Wiedźma

Re: czy sens ma tworzenie mojego forum takiego stricte artystycznego?

Post autor: Zuzka » 25 sie 2019, 02:06

Może i byłby sens, ale weź pod uwagę, że ludzie chcą jasnego przekazu, a tobie ciężko się pisze zrozumiale dla nowych ludzi. Tu może istnieć przeszkoda.

Czarownica
czarownica
czarownica

Post autor: Czarownica » 25 sie 2019, 18:18

Oprócz tego co napisała Zuzka, trzeba mieć mimo wszystko fundusze na opłatę serwera, domeny, itd.
Nie wystarczy założyć jakiekolwiek forum. Ludzi teraz się przyciąga na wygląd. Jeśli styl, szata graficzna będzie nieciekawa, to na pierwszy rzut oka każdy ucieknie. Pozostaną tylko ci, których zainteresuje treść. Ale jak Zuzka zauważyła, trzeba pisać w jasny sposób.

A, no i trzeba się odrobinkę na tym znać, lub mieć kogoś zaufanego.

Awatar użytkownika
Hela
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: Hela » 25 sie 2019, 21:54

Szczerze powiedziawszy nie wiem czy nie próbowałabym pójść w inną stronę. Nie wiem ile z Was tutaj siedziało na forach internetowych x lat temu i ma możliwość obserwacji zainteresowania tym ludzi. Emlodzi kiedyś ciągle post za postem przez cały dzień, niby teraz też są codziennie ale nie w takiej ilości. Więc nie wiem czy założenie tylko samego forum ma sens i czy nie lepiej byłoby założyć stronę do tego forum, albo w ogóle rozważyć social media typu fb -> funpage, do tego grupa (ostatnio są badania że najwięcej właśnie na tych grupach się dzieje i dlatego Zuckerberg skłania się by w tym kierunku się rozwijać), twitter, na twitchu z kolei poza grami pojawiają się czaty w ogółem z ludźmi i miałbyś szansę porozmawiać z innymi, widziałam też takich którzy pokazują jak pracują i online rysują, nie wiem co dokładnie robisz ale może też dałoby radę coś z tym zrobić, co tam dalej mamy instagram cieszy się też popularnością. Może warto by było albo zrobić domenę na której postawić swoje pracę, forum jak chcesz, bloga bo wpisy też ładnie podbijają widoczność i do tego całe zaplecze mediów. Nie wiem trzeba by się zastanowić, popatrzeć co działa co nie na daną grupę docelową.

Awatar użytkownika
Mich95
Bloger
Bloger
Zodiac:

Post autor: Mich95 » 25 sie 2019, 21:57

mi to zależy nie tylko żeby rozwijać się jako artysta ale też dzielić się doświadczeniem (bo mam pomysły na szereg rzeczy..)
"wiem że lepiej być mogło jednak wiele się zmieniło
ci co byli przy mnie i są są moją zawsze siłą"

"Mój tekst - Nowa Szansa Nowe Życie -"

Awatar użytkownika
Hela
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: Hela » 25 sie 2019, 22:30

No to może zastanów się nad stworzeniem strony na której będziesz dzielić się swoją twórczością i publikować swoje artykuły, dodatkowo spróbuj zrobić to forum i zobacz czy działa, a tak to wybierz media które będą podbijać dodatkowo oglądalność i może będą też dodatkową opcją do zbudowania społeczności. Jak będziesz się rozwijać to najwyżej kupisz wtedy większą powierzchnię na domenę (tutaj specjalista, ale nie wydaje mi się żeby jakiś giganty na początek były Ci potrzebne)?

Awatar użytkownika
Rypsyma
Bloger
Bloger
Zodiac:

Post autor: Rypsyma » 17 paź 2019, 20:55

ma sens próbój śmiało

Awatar użytkownika
krecik
przyjaciel forum
przyjaciel forum

Post autor: krecik » 08 lis 2019, 20:29

Prawdziwy artysta nie potrzebuje publiczności, on po prostu tworzy.
Mam kolegów, którzy rzeźbią w drewnie i mają grupę na facebooku.

ODPOWIEDZ